Seri Üretim Grubu
e-Posta

1 - Eksantirik ve Hidrolik Pres ile Parça İmalatı

 

   Tora Makina üretim felsefesi, iyi ve kaliteli üretimi düşük maliyette gerçekleştirerek istenilen zamanda ve kalitede müşterimize sunmaktır.

Bu felsefe doğrultusunda üretimimizi gerçekleştirirken araç olarak en iyi yol göstericimiz olan YALIN ÜRETİM sistemini aktif olarak kullanmak için kararlı adımlar atmaktayız.

   Operasyonel kararlılık üzerine kurulu olan üretim sistemimizin 3 temel direği aşağıdaki şekilde özetlenebilir:

1. Tam Zamanında Üretim ve Sevkiyat (Just-in-Time)

2. Makina-İnsan Uyumu (Jidoka)

3. Sürekli İyileştirme (Kaizen)

   Preshanemizde 30 Tondan 630 tona kadar otomotiv ve beyazeşya sektöründeki müşterilerimizin ihtiyacına göre tasarlanmış mekanik ve hidrolik presler bulunmaktadır. Son dönemde artan progresif kalıp üretimleriyle max genişliği 1200mm ye kadar çıkan servo ve pnömatik sürücülerle pres parkımızı daha verimli hale getirmiş bunlunmaktayız.

 

2 - CNC Abkant ile Parça İmalatı

 

5 adet CNC abkant büküm makinası ile destekli parkuru ile 2 vardiya olarak çalışmasını sürdürmektedir. 

 

3 - Punta - TİG ve Robot Kaynağı

 

4 adet TIG, 7 adet punta kaynak makinasıyla hizmet veren bölüm, sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitededir.

 

4 - Lazer Kesim

 

Durma markaa fiber ve carbon tezgahlarımız.

 

5 - Montaj Ve Gruplama

 

   40 kişilik montaj ekibimiz her türlü perçin, somun, vida takma işlemleri; özel paketleme işlemlerini müşteri proses kalitesini en verimli düzeye çekebilecek kapasiteye sahiptir.

 

6 - Polisaj

 

  Kozmetik yüzeylere ve kaynak işçiliklerini gizleme adına yapılan ince işçilikler konusunda uzmanlaşmış kadromuz 6 personeliyle hizmet vermektedir.

 

7 - Yıkama

 

İçerik Hazırlanıyor...

 

trm footer

 
Yukari