Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz
PDF
Yazdır
e-Posta

VİZYONUMUZ

   "Yenilikçi, Madde ve Bilgiyi koruyan; Metal Endüstrisinde tüm ihtiyaçlara cevap verebilen Lider ve Marka Sahibi bir Çözüm Ortağı Olmak."

 

MİSYONUMUZ
    "Kalıp ve Metal parça çözümlerinde müşteri beklentilerine sürdürülebilir değer yaratan çözüm ortağı olmak."

 

DEĞERLERİMİZ

   "Etik Ticaret İlkeleri ve sürekli gelişme bilinciyle tüm süreçlerimizdeki verimliliğin ve çalışanların gelişimlerinin artırılması."


Müşteri Odaklılık

     Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini ilke edinen Tora Makina ailesi olarak, tecrübemizi bilgi ile harmanlayarak her geçen gün müşterilerimize sunduğumuz hizmeti ve ürünlerimizin kalitesini arttırmaktayız. 
Etkin Kaynak Yönetimi ve Verimlilik Bilinci
Ekonomik sorunların çözümünde kaynakların etkin kullanılmasının gerektiğinin bilincindeyiz. Bunun ışığında firmamız, kaynaklarını koruyup geliştirmeyi ve kaynak kullanımında verimliliğin en yüksek düzeyde tutmayı amaç edinmiştir.


Sürekli Gelişim ve Değişim

      Genç ve dinamik kadromuzla yeni fikirleri denemekte ve öğrenmekte istekliyiz. Firmamız temel amaç ve ilkelerine uygun yeni çalışma şekilleri, üretim yöntemleri ve örgütlenme biçimleri araştırır; yeni ihtiyaçlara göre sürekli olarak kendini geliştirmeye dönüştürmeye gayret eder.


Çalışan Mutluluğu

    Çalışanlarımıza maddi ve manevi olarak her türlü desteği sağlayarak daha üretken ve pozitif bir iş ortamı oluştururuz.


Kalite odaklılık

    Tora Makina olarak müşterimizin beklentilerini sağlayacak kalite seviyesini sağlamak ve bunun organizasyonumuzun tüm seviyelerinde sindirilmesi temel ilkelerimizdendir. ISO 9001:2008 kalite yönetim sisteminin uygulanması ve TS 16949 çalışmalarımızla sürekli gelişim sağlamaktayız.


Sürekli Büyüme

    Kişiler, takımlar ve iş birimleriyle alacağımız kararların yaratabileceği etkilerin farkındayız. Performansın sürekli geliştirilmesi adına mali ve mali olmayan yatırımlarla her geçen gün güçlü yan sanayi firmalar arasında yer almaktayız.


Amatör ve Kurumsal Ruhu Dengelemek

    Firmamız aile şirketlerinin sahip olduğu heyecan ve sahiplenme duygusunu kaybetmeden yaptığı kurumsallaşma çalışmalarıyla her geçen gün dengi firmalara göre daha avantajlı bir konuma gelmektedir.

trm footer

 
Yukari